Tuesday, December 7, 2010

BİR PERFORMANS OLARAKTAN


Sigara yasağında bir meme boyu alınmış, ''insan memesi hizasına gelen duvar dibi'' de kapalı alan sayılacakmış. Bu işin içinden çıkmanın imkanı yok benden söylemesi. ''İnsan memesi hizası'' denmiş; meme var meme var , Sütyenle mi? Sütyensiz mi? Valla yer çekiminin gözü kör olsun birazda yaşı aldımı o aradaki fark 30 cm e kadar çıkar. 50 yaşında abla memesi de insan memesi, 25 yaşında genç kız memesi de insan memesi, hesap hangi memeye göre yapılıcak onu bilelim.  

Muayyene 1 hafta kala istikbal göklerde gezen LATİŞYA KASTA memeler; ay başı bitiminin hemen akabinde cinsiyet değişimi ameliyatı geçirip östrojen hormonunu eksik etmiş translar gibi takoza döner. Bence en sağlıklısı 90'dan gün almış bayan memesinden ölçülsün de sigara içen-içmeyen, içmeyipte içenle halleşen herkes rahat etsin.

Ne biçim bir ülkeyiz anlamıyorum baş kıç kapamak için kanun peşine kanun görüşülür, DİN EĞİTİMİ; CENİN ANA RAHMİNE DÜŞTÜĞÜ ANDAN İTİBAREN VERİLMEYE BAŞLANSIN denir. Ama sigara içilebilen alan, son derece fetiş bir cinsel meta olan memeye göre belirlenir. (ayyyyyy meme lafını da kim bulduysa benim kadar taş düşsün kafasına. Meme dendiği anda bütün cazibesini kaybediyor, hoş göğüs deyince de sanki bütün böğrü konpile kes sardır, bi yarım ekmek ver gibi oluyo ya bilemedim)Neyse seks (sex, sekis, sevişme.... ve hatta porno yazıp googlayınca muhteşem ötesi bir iş, bir oluş, bir olgu bildiren fiil öbekleri de çıkıyo ama o kısmını hayal gücünüze bırakıyorum) en masum haliyle anne ve babanın aşklarının meyvesi yavrucuklarına can verme; en edepsiz haliyle; alet edavat takım çantası eşliğinde bas kelepçeyi vur kırbaçı staylingen (ki hepimizin en sevdiği hali budur değilse seri bi şekilde psikoloğa gidin yada yemeklere şap katmayı kesin) , en öküz haliyle ise; harala gürele girişmek olarak tanımlanabilir. ( küçükken ayısının kıçını delip hallenen törkiş abaza kiddo, böyük adam olunca kör matkapla kaldırım deliyo sanki) AH BE GERİZEKALI HİÇ Mİ VİVİD İZLEMEDİN ÇOCUK???

Homo, hetero, misyoner, amuda hiç farketmez seksin hiçbir şeklinin tabu olarak görülmesi taraftarı değilim hayat paylaştıkça güzel. Hatta herkes en az 8 çocuk yapsın; yarısını kapkaçcı, yarısını da dilenci yapsın allah rızkını da vermiş olur.

Şükran Moral'ı sevmiyor değilim ama azınlıklara dikkat çekmek istiyorum diyerek 30-40 kişiyi bir sanat galerisine toplayıp iki kadın uluorta sevişerek hangi kanayan yaraya merhem olur onu anlayabilmiş değilim. Seks iki insan arasında olabilecek en mahrem olaydır, içinde aşk var sevgi var ne alaka şimdi milletin önünde yap sonra tepki ölç. Sanat olan kısmı sevişme kısmı değil insanların tepkisi kısmıymış??!! Çünkü böylece azınlıklara dikkat çekilecekmiş!! 

Bir kere gay ve lezbiyenler azınlık değil cicim. Artık geçmiş olsun ben kimi beğensem gay çıkıyor, gay arkadaşlarımın hepsi benimle sürekli dalga geçiyo ''nah birini bulursun bebeğim bütün yakışıklıları biz kaptık'' diyolar, EEE TOM FORD GAY ZATEN BE!!!!! NEYİN AZINLIĞI?? Lezbiyenlerin de azınlık olduğunu düşünmüyorum hadi azınlık diyelim, hetero erkekler ölüyo bitio öpüşen iki karı görünce; jartiyerle kırbaçla gezsen önünde o dikkati çekemezsin söylim!


Hepiniz elinizi vicadanınıza koyun gözünüzün önünde sevişen iki insan görseniz ne yaparsınız?  Ben sevgilim o an yanımdaysa koşarak çekiştire çekiştire, gerekirse silah zoruyla eve götürürüm. Ha sevgilim yoksa da koşarak telli babaya mum dikmeye giderim. Ama bunun sanata ne tarz bir katkısı olur bilemem..Yapmak istediği sosyolojik bir olaysa eğer keşke oraya psikolog, sosyolog hatta pedagog ( Doğu ve Güneydoğu'nun % 80 inin pedofili olduğunu düşünürsek, bu ırkçılık değil bir gerçek, 60 yaşında ağalar 15 yaşında kız alıyolar utanın artık be) çağırsaymış daha iyi olurmuş.

Herkesin ortasında sevişmek tabiki de cesaret işi; yürek ister ama madem yaptın arkasında dursaydın ya bacım niye çıkıpta ''Hayatımın en zor dakikalarıydı, üstelik ben bir de heteroseksüelim '' dersin. Bu direk aman üstüme lezbiyen yaftası yapıştırılmasın diye yusuflamak değil mi? İki gün sonra da tepkilerden çekindiğim için sergiyi iptal ediyorum demek ne? Bravo çok güzel reklam oldu da ne oldu? Ben çok seviyodum, takdir ediyodum ama benim için bu korkaklıkla bitmiştir.

Hatta birkaç sergisine gitmiştim ( googlelarsanız çıkar, buraya koymadım telif açısından) rahatsız edici de olsa en azından namusun iki bacak arasında olması ve kızsal bekaret kavramlarını kafama vurmuştu. 

Küçükken sevişme sahnesi görünce aman terbiyesi bozulmasın diye çocuğun gözüne 15 barnağını birden sokarsan; aaa baba senin önündekinden niye annemde yok?? deyince ''erkek adam bastonu önünde gezer'' dersen, anne ben nasıl dünyaya geldim?? diye sorunca çocuk leylek düdüklemeye kalkmadan doğru dürüst cevap vermez, allah muhafaza anayla babayı bi ketenpereye getirip bastığı zaman aaaaaaa noluyo ki yaaa?? babam annemi gebertiyoooooo mu?? diye böğürtene kadar çocukcağızı ağlatırsan; erkek sünnet olduğunda düğün dernek yapıp aç amcana göster anacondayı diyip, kızın memeleri çıktığında herkesin ortasında utanmadan sıkıştırıp kızcağıza ergenlik travması geçittirirsen; seks tabiki de tabu olur, hatta görüyoruz her gün hala töre olup başımıza tabut oluyo allah kahretmesin!

Çok üzgünüm, gerçekten kahroluyorum ama biz ki okumuş etmiş çok özgür, ana baba üniversiteli, sıkıntı nedir bilmeden büyümüş genç kızlar (hihohoho genç kız her daim çıtır stayla) olarak bile; 25 yaşına kadar daha hala ''valla kocama saklicam töbeee'' diyip bizden bi öncekinin hikayesini dinlemeden ağzımızı açmıyoduk, ne kadar saçma ve acı dimi? Kime ne ki? (bu arada ayıp olmasın diye biz dedim hayatımda öyle bir insan olmadım herşeyi yanlış yapmış olabilirim ama yediğim her bokun arkasındayım, o yüzden şimdi kenara yazsam bir elin parmağına yetişmiyo, çok kesat işler ah be) ''Serbest bıraktıkça köreliyo insan. (Kocamı da kendim gibi salıcam. Nasıl köpeklicek geri döncek. Al dicem sana Adriana Limayı getirttim, aaa aşkım bebeğim ben cüce seviyorum diyip kollarıma gelicek)

Herşeyi o kadar bütütüyoruz ki o yüzden başımıza bunlar geliyor, herşey en sade haliyle mantıklı ve güzel. Ben şahsen alkolün etkisiyle kamusal alanda birini öpsem 6 ay ay nettim neetim diyorum veya yanımda birini yiyişirken görünce içimden 30 yaşına gelmişin git evinde yap artık sinemalara sığınmana da gerek yok diyorum. Herkes heyerd eseviişsin, öpüşsün ama lütfen yok seks tabudur, yok homoseksüeller azınlıktır, yok tepkilerden çok korkuyorum güvenlik endişem var diye konuşmasın.

Mesele kamusal alanda çiftleşmek değil.  Her insanda kendine olan saygısını kaybetme sınırı vardır ya bence asıl tabu o! Kendine hesabını veremeyeceğin ya...ı yemicen yiğenn asıl mesele o!!

Ayrıca seksin sanat olabilmesi için senle benle değil Viktoryen meleklerinden biriyle veyahut James Francoylan, Edwar Cullenlan yapılması lazım öyle babaanne donuyla götlü göbekli heriflen yapılanı pek bi sanatsal görükmez göze be bacım.

No comments:

Post a Comment